Reklamacje i zwroty

REKLAMACJE

W przypadku stwierdzenia awarii towaru lub jego niezgodności z opisem prosimy o wypełnienie formularza reklamacji online dostępnego tutaj - FORMULARZ REKLAMACJI.

Przesyłkę należy nadać na adres do korespondencji:

Delis sp. z o.o.
ul. Sosnowa 7
44-203 Rybnik

Po otrzymaniu zgłoszenia oraz paczki z reklamowanym towarem, nasi pracownicy poinformują Państwa o dalszym postępowaniu.

Podstawą zwrotu jest szczegółowe wypełnienie formularza zwrotu ze wskazaniem wady produktu. Formularz należy również dołączyć do paczki. Załączenie formularza zwrotu nie jest warunkiem skutecznego wykonania zwrotu.

W zależności od usterki i towaru reklamacje rozpatrywane są poprzez wymianę towaru na nowy, przekazanie towaru do serwisu lub ostatecznie w przypadku braku możliwości wymiany danego towaru zwrot pieniędzy.

Szczegółowe informacje dotyczące procesu reklamacyjnego znajdą Państwo w naszym Regulaminie (P.6 Reklamacja)

ZWROTY

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy (pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy)

Konsument ma prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania nabytego przedmiotu. Kupujący ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny. Sprzedający zwraca koszt produktu powiększony o koszt najtańszej przesyłki dostępnej w ofercie sprzedającego. Aby odstąpić od umowy, należy wypełnić formularz zwrotu online - KLIKNIJ. 

Przesyłkę należy nadać na adres do korespondencji:

Delis sp. z o.o.
ul. Sosnowa 7
44-203 Rybnik

W przypadku odstąpienia od umowy, sprzedający nie ponosi kosztów odesłania towaru.

Sprzedający zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zwracanego towaru wysłanego na koszt sprzedającego, uszkodzonego, niekompletnego, używanego, niesprawnego z winy kupującego. 

Sprzedający zobowiązuje się do dostarczenia nowego, pełnowartościowego towaru, chyba że opis przedmiotu stanowi inaczej. 

Kraina Lodu Trolle

Minionki 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl