Często preferuje sie ładowarki z wieloma portami USB ze względu na wygodę i możliwość ładowania kilku urządzeń jednocześnie. Ładowarka z wieloma portami USB ma dwa porty i można ją podłączyć bezpośrednio do gniazda w pojeździe, zapewniając szybkie i wydajne ładowanie.
W poniższym artykule przyjrzymy się bliżej funkcjom i zaletom ładowarek samochodowych z podwójnym portem oraz przedstawimy odpowiednie rekomendacje dla Ciebie.Jak działają ładowarki samochodowe z podwójnym portem:
Ładowarki z podwójnym portem mają dwa porty, które można używać do jednoczesnego ładowania urządzeń. Wystarczy podłączyć ładowarkę do gniazda zasilania samochodu, aby rozpocząć ładowanie. ładowarka z podwójnym portem zapewnia mocne ładowanie i jest odpowiednia dla smartfonów, tabletów, laptopów i innych urządzeń.


Zalety ładowarek samochodowych z wieloma portami:

Efektywność czasowa - Podwójne porty to szybkie systemy ładowania, które błyskawicznie naładują Twoje urządzenia podczas podróży samochodem. Oferują szybkie ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie.

Szybsze ładowanie - Obecność dwóch portów nie oznacza, że jej prędkość ładowania będzie niższa. Wręcz przeciwnie, będzie ona bardzo szybka.

Ładowanie jednoczesne - Możesz podłączyć dwa urządzenia i ładować je jednocześnie. Oznacza to, że jeśli oba Twoje urządzenia mają niski poziom baterii, możesz je ładować i używać jednocześnie!

Wygoda - Ładowarki z podwójnym portem USB są mniejsze. Mają kompaktową konstrukcję, co sprawia, że łatwo je przenosić i używać w razie potrzeby. Są małe i kompaktowe, mieszczą się w ciasnych miejscach w samochodzie, takich jak gniazdo zapalniczki.

Mniejszy bałagan w samochodzie - Nie musisz radzić sobie z tą całą plątaniną przewodów w samochodzie. Brak plątaniny, zwisających przewodów i zaplątanych sznurków.

Zredukowana liczba potrzebnych ładowarek - Dwa porty ładowarki pozwalają Ci uniknąć noszenia różnych rodzajów przewodów i ładowarek w samochodzie. Dzięki ładowarce samochodowej z podwójnym portem Twoje potrzeby ładowania są zaspokajane w formie podwójnych portów.

Kompatybilność - Ładowarki samochodowe z podwójnym portem są w pełni kompatybilne z każdym rodzajem systemu samochodowego. Ponieważ są one oparte na USB, można nimi ładować dowolnego rodzaju urządzenia mobilnege lub gadżety, który posiadasz w samochodzie. Oznacza to, że jeśli masz telefon z systemem Android i iPhone'a, możesz ładować je oba jednocześnie przy użyciu tej samej ładowarki samochodowej z podwójnym portem USB.

Porty USB-A i USB-C Ma dwa różne porty: jeden port USB-A, a drugi USB-C. Posiadanie obu portów USB-A i USB-C pozwala zaoszczędzić czas dzięki efektywnemu ładowaniu.

Kluczowe cechy dobrej ładowarki samochodowej z podwójnym portem USB:
  • Moc wyjściowa (co najmniej 100W)
  • Jakość wykonania
  • Efektywne zabezpieczenia
  • Design i estetyka
Rekomendowane super szybkie ładowarki samochodowe USB 

Baseus Extreme 140W
Ładowarka samochodowa marki Baseus dysponuje dwoma portami: USB-C i USB, co pozwala na jednoczesne i szybkie ładowanie dwóch urządzeń! Jej maksymalna moc wynosi 140 W. Urządzenie jest zgodne z większością samochodów o napięciu od 12 V do 24 V. Dzięki nowoczesnym technologiom zapewnia ona także bezpieczeństwo podczas korzystania. Dodatkową zaletą jest wbudowany cyfrowy wyświetlacz.


Ładowarka Choetech TC0011 130W

Model ładowarki Choetech TC0011 pozwala na jednoczesne i szybkie ładowanie dwóch urządzeń. Wyposażony jest w dwa porty USB-C oraz jeden port USB, które wspierają funkcje szybkiego ładowania, oferując łączną moc do 130 W! Dzięki inteligentnemu systemowi, urządzenie potrafi wykryć podłączony sprzęt i odpowiednio dostosować moc ładowania. Kiedy naładowanie urządzeń osiągnie 80%, ładowarka automatycznie zmniejsza intensywność ładowania, co gwarantuje bezpieczeństwo dla baterii urządzeń.
LDNIO C102, USB + 2x USB-C 160W

Ładowarka LDNIO C102 dysponuje trzema portami - 2 x USB-C, 1 x USB. Dzięki temu umożliwia na jednoczesne ładowanie wielu urządzeń. Sprzęt ten obsługuje większość rodzajów telefonów i jest kompatybilny z technologią Quick Charge 3.0, co umożliwia szybsze niż standardowe ładowanie urządzeń wspierających tę funkcję.