• Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Evaporative Humidifier 3

Symbol: RC053415
599.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
Kurier DPD pick up (w punkcie) 0
Kurier DPD 0
Pocztex Kurier (odbiór w punkcie) 0
Pocztex Kurier 0
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Pocztex Kurier (za pobraniem) 14.9
Kurier DPD (za pobraniem) 16.9
Ilość 50+
EAN 6970403203336

Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Evaporative Humidifier 3

Stwórz zdrowe środowisko w swoim domu. Smartmi Evaporative Humidifier 3 to inteligentny nawilżacz powietrza, który wykorzystuje technologię ewaporyzacji. Nie wytwarza szkodliwej dla zdrowia mgiełki, dzięki czemu możesz z niego bezpiecznie korzystać. Ponadto posiada zbiornik na wodę o pojemności 5 l, co pozwala zredukować częstotliwość jej uzupełniania. Co więcej, możesz nim sterować za pomocą komend głosowych i aplikacji, a wyświetlacz LED dostarczy Ci informacji o statusie pracy urządzenia.

12Smartmi/Evaporative-Humidifier-3/9

Czyste, nawilżone powietrze

Urządzenie zasysa suche powietrze, a potem przepuszcza go przez zanurzony w wodzie wiatrak. Następnie oddaje je do otoczenia wolne od zanieczyszczeń i w pełni nawilżone. Smartmi Evaporative Humidifier 3 nie wytwarza szkodliwej mgiełki i nie pozostawia mokrych plam na meblach czy urządzeniach. Sprawdzi się zatem w przypadku użytkowników cierpiących na choroby górnych dróg oddechowych, niemowląt i osób starszych. Ponadto nie generuje ultradźwięków, które mogą być uciążliwe dla zwierząt. Możesz również połączyć nawilżacz w aplikacji Mi Home z innymi inteligentnymi urządzeniami, np. wentylatorem, oczyszczaczem powietrza lub grzejnikiem konwekcyjnym dla maksymalnego komfortu.

12Smartmi/Evaporative-Humidifier-3/8

Odpowiedni poziom nawilżenia

Nie obawiaj się zbyt częstego uzupełniania wody. Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny został wyposażony w zbiornik o pojemności 5 l, co wystarczy na około 14 h. Ponadto jego wydajność wynosi 350 ml/h, dzięki czemu możesz cieszyć się stale nawilżonym powietrzem. Co więcej, precyzyjny sensor dokładnie monitoruje poziom nawilżenia w czasie rzeczywistym i automatycznie dostosowuje do niego pracę urządzenia.

12Smartmi/Evaporative-Humidifier-3/4

Prosta, wygodna obsługa

Steruj urządzeniem z poziomu Mi Home. Aplikacja pozwala zdalnie sterować urządzeniem, dzięki czemu nie musisz nawet wstawać z kanapy. Z łatwością włączysz/wyłączysz urządzenie, dostosujesz poziom nawilżenia powietrza, ustawisz timer, włączysz blokadę przed dziećmi itp. Oprócz tego produkt jest kompatybilny z asystentami głosowymi Google Assistant, Amazon Alexa i Yandex Alice. Wystarczy zatem prosta komenda, aby dostosować działanie urządzenia do własnych potrzeb.

12Smartmi/Evaporative-Humidifier-3/1

Dopracowany w każdym calu

Smartmi Evaporative Humidifier 3 został zaprojektowany z dbałością o szczegóły. Urządzenie wyposażono w inteligentny wyświetlacz LED, który pozwala monitorować pracę nawilżacza w czasie rzeczywistym. Z jego poziomu odczytasz aktualny procentowy poziom nawilżenia powietrza, ilość wody w zbiorniku czy tryb pracy. Wodę w zbiorniku z łatwością uzupełnisz bez konieczności zdejmowania pokrywy. Utrzymanie urządzenia w czystości również nie sprawi Ci problemu, a przeźroczysty wskaźnik poinformuje Cię o ilości wody w zbiorniku. Dzięki temu zawsze uzupełnisz ją na czas. Dodatkowo specjalne zabezpieczenie automatycznie przerywa pracę nawilżacza, kiedy wyjmiesz zbiornik lub gdy zabraknie w nim wody.

12Smartmi/Evaporative-Humidifier-3/6

Przyjazny użytkownikom

Nawilżacz ewaporacyjny Smartmi to oszczędność pieniędzy i bezproblemowe nawilżanie. Urządzenie skutecznie nawilża powietrze w pomieszczeniach bez konieczności wymiany jakichkolwiek materiałów eksploatacyjnych. Wystarczy napełnić go wodą i regularnie czyścić zbiornik na wodę. Ponadto Evaporative Humidifier 3 oferuje tryb samoczyszczenia, aby służył Ci jak najdłużej. Dodatkowo tryb suszenia pozwala zapobiec rozwojowi bakterii.

12Smartmi/Evaporative-Humidifier-3/3

W zestawie

  • nawilżacz ewaporacyjny
  • zasilacz
  • instrukcja obsługi
Producent Smartmi
Nazwa Evaporative Humidifier 3
Kolor Biały
Wydajność nawilżania 350 ml/h
Pojemność zbiornika na wodę 5 l
Maksymalny czas nawilżania 14,2 h
Tryby pracy Max / Auto / Sleep
Aplikacja Mi Home
Asystent głosowy Google Assistant, Amazon Alexa, Yandex Alice
Poziom głośności ≤50dB
Wymiary 260 x 260 x 405 mm
Waga około 5,3 kg
Napięcie znamionowe 100-240V
Moc znamionowa 10 W
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep nieaktywny.