• EcoFlow PowerOcean DC Fit

Symbol: RC057209
6299.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier DPD 0
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Ilość 1-4szt
EAN 4895251611541

EcoFlow PowerOcean DC Fit

Masz w swoim domu instalację fotowoltaiczną? Chcesz zacząć magazynować energię, jednak Twój inwerter nie ma możliwości podłączenia magazynów? EcoFlow PowerOcean DC Fit przychodzi z pomocą! Możesz go zintegrować z już istniejącym systemem fotowoltaicznym — wystarczy, że zamontujesz go pomiędzy inwerterem, a  panelami fotowoltaicznymi. Uzupełniając zestaw o dedykowane akumulatory możesz magazynować energię i cieszyć się z niezależności energetycznej! System PowerOcean DC Fit zasili wszystkie niezbędne urządzenia w domu, a Ty już nie będziesz musieć martwić się przerwami w dostawie prądu. Zobacz, co jeszcze może zaoferować Ci EcoFlow!

Własna energia elektryczna

PowerOcean DC Fit to unikalna technologia, która zapewnia bezpieczeństwo i niezawodność. To także rozwiązanie modernizacyjne sprzężone z systemem fotowoltaicznym. Podłączysz go w trzech prostych krokach, dzięki czemu w mgnieniu oka zaczniesz magazynować swoją energię! Jest to bardzo proste rozwiązanie pozwalające na połączenie paneli fotowoltaicznych i akumulatorów EcoFlow z domową instalacją.

Zasilanie wszystkich potrzebnych sprzętów

Gdy zabraknie prądu z pomocą przyjdzie EcoFlow PowerOcean DC Fit! Zapewnia on rezerwową moc wyjściową do 5 kW , dzięki czemu większość niezbędnych urządzeń pozostanie włączona. Bez problemu zasili sprzęty takie jak kuchenka mikrofalowa, kuchenka elektryczna, zmywarka, pralka czy lodówka. Pracujesz zdalnie? Nie musisz już przerywać swojej pracy! Urządzenie EcoFlow dostarczy prąd także do routera, komputera czy telefonu. 

Łatwa instalacja

Obawiasz się trudnej i mozolnej instalacji? Teraz możesz o tym zapomnieć! PowerOcean DC Fit łączy się bezpośrednio z magazynami energii  od EcoFlow oraz z rozdzielnią elektryczną w Twoim domu, dzięki czemu zyskujesz prostą i wygodną instalację. Co więcej, nie musisz wymieniać obecnego inwertera  lub zmieniać okablowania! Dzięki temu instalacja PowerOcean DC Fit jest niezwykle prosta.

Wiele możliwości rozbudowy

EcoFlow PowerOcean DC Fit  daje Ci wiele możliwości, ponieważ możesz rozbudować go według swoich potrzeb. Zacząć możesz od jednego akumulatora o pojemności do 5 kWh, a w razie potrzeby rozbudować system do nawet 15 kWh (to jest do trzech akumulatorów). Każdy z nich jest wyposażony w konwerter DC-DC, który umożliwia niezależną pracę każdego sprzętu pod wysokim napięciem 800 V. Co więcej, system ten pozwala podpięcie jednakowo do jednofazowych lub trójfazowych falowników fotowoltaicznych, co wpływa na szeroką kompatybilność. Ponadto umożliwia układanie w stosy zapewniając łatwe zwiększenie pojemności akumulatorów. 

Dedykowana aplikacja

Dla większego komfortu użytkowania możesz sterować EcoFlow PowerOcean DC FIt  z telefonu! Wystarczy, że pobierzesz na niego dedykowaną aplikację EcoFlow. Zapewnia ona przejrzysty i przyjazny dla użytkownika interfejs. Dzięki niej możesz śledzić zużycie energii czy sprawdzić stan naładowania akumulatorów. Co więcej, możesz ustawić priorytet wykorzystania energii słonecznej i automatycznie ładować akumulator. Dodatkowo z łatwością spersonalizujesz jej wygląd, aby korzystanie z niej było jeszcze przyjemniejsze! Dzięki aplikacji EcoFlow zaoszczędzisz pieniądze i będziesz mieć wszystko pod kontrolą! 

Zanim zainstalujesz EcoFlow PowerOcean DC Fit

Aby zadać o bezpieczne użytkowanie EcoFlow PowerOcean DC Fit, pamiętaj, aby przed instalacją przeprowadzić dokładną inspekcję środowiska, w którym ma znaleźć się urządzenie. Upewnij się, że wybrane przez Ciebie miejsce jest zgodne ze wszystkimi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa elektrycznego, jeśli czegoś nie spełnia — warto powstrzymać się od instalacji EcoFlow PowerOcean DC Fit. Co więcej, skorzystaj z profesjonalnej oceny Twojego falownika solarnego, aby potwierdzić kompatybilność i bezpieczeństwo. 

Po instalacji EcoFlow PowerOcean DC Fit

Pamiętaj, że po instalacji EcoFlow PowerOcean DC Fit będzie konieczna profesjonalna kontrola, aby urządzenie działało tak, jak należy i aby zachować pełne bezpieczeństwo użytkowania. W celu uzyskania najnowszych informacji o kompatybilności skontaktuj się z personelem EcoFlow. Poinformuj nas także, gdy zauważysz niekompatybilność EcoFlow PowerOcean DC Fit z danym urządzeniem. Priorytetem jest zapewnienie satysfakcji i bezpieczeństwa przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów produktów EcoFlow.

 

Producent EcoFlow
Model PowerOcean DC Fit
Maksymalna moc ładowania PV 5 kW (2,5kW x 2)
Maksymalna wejściowa moc PV 15 kW
Maksymalne napięcie wejściowe 1000 V
Zakres napięcia roboczego 150 V ~ 800 V
Napięcie rozruchowe 150 V
Maksymalny prąd PV 20 A
Maksymalny prąd roboczy 12 A
Liczba stringów fotowoltaicznych 2
Obsługiwany typ inwertera Pojedyncza faza / Trójfazowy
Zakres napięcia wyjściowego 150 V ~ 800 V
Maksymalna moc wyjściowa 5 kW (2,5 kW x 2)
Maksymalny prąd wyjściowy 20 A
Prąd wyjściowy na ciąg 12 A
Materiał akumulatora LFP
Napięcie nominalne 800 V
Zakres napięcia roboczego 720 V ~ 960 V
Napięcie wyjściowe 800 V
Pojemność 5,1 kWh
Maksymalna moc ładowania 2,5 kW
Maksymalna moc rozładowania 3,3 kW
Metoda chłodzenia Naturalna konwekcja
Zakres temperatur roboczych -20°C~50°C
Wilgotność robocza 0~100% RH
Maksymalna wysokość robocza 3000 m
Masa konwertera 20 kg
Wymiary konwertera 680 × 201 × 230 mm (±1mm)
Waga 1 zestawu akumulatora z podstawą 59,2 kg
Wymiary 1 zestawu akumulatora 680 × 183 × 451 mm (±1mm)
Waga 2 zestawów akumulatora z podstawą 114,5 kg
Wymiary 2 akumulatorów 680 × 183 × 847 mm (±1mm)
Waga 3 zestawów akumulatorów z podstawą 169,8 kg
Wymiary 3 zestawów akumulatorów 680 × 183 × 1244 mm (±1mm)
Wodoodporność IP65
Metoda komunikacji RS485, Wi-Fi, WAN, Bluetooth
Poziom hałasu ≤35dB
Standard bezpieczeństwa konwertera IEC/EN62109-1
Standard bezpieczeństwa akumulatorów IEC/EN62619, IEC/EN62040-1, IEC/EN62477-1, ISO13849
Klasa ochrony I
Waga poniżej 10kg Nie
Akumulator Nie
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny