• DJI Focus Pro Creator Combo

Symbol: 063610
4229.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier DPD pick up (w punkcie) 0
Kurier DPD 0
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Kurier DPD (za pobraniem) 16.9
Ilość 1-4szt

Nowy poziom kontroli z DJI Focus Pro

DJI Focus Pro to pionierski niezależny system kontroli obiektywu Automated Manual Focus (AMF) od DJI, oferujący twórcom filmowym solidne i wszechstronne rozwiązanie w zakresie regulacji ostrości. Zestaw Creator Combo składa się z trzech głównych modułów: LiDAR, Motor i Grip, oferując twórcom elastyczność w zależności od potrzeb realizowanego scenariusza. Dodatkowo otrzymujesz praktyczny futerał, w którym wygodnie przechowasz wszystkie moduły. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich filmowców! Jeśli chcesz więcej, wypróbuj ostatni moduł Hand Unit (dostępny w osobnej sprzedaży) i ciesz się niespotykaną precyzją!

image

Odkryj niezrównaną precyzję

DJI wprowadza system LiDAR jako niezależne narzędzie, z którym zyskujesz wolność w tworzeniu ostrych ujęć w każdej sytuacji. Zupełnie nowy uchwyt DJI Focus Pro Grip z intuicyjnym ekranem dotykowym, autokalibracją i magazynowaniem danych dla 15 obiektywów, a także możliwością bezprzewodowego uruchamiania i zatrzymywania nagrywania za pośrednictwem Bluetooth, oferuje możliwość wykorzystania precyzyjnej regulacji ostrości przy użyciu LiDAR nawet jeśli nie korzystasz ze stabilizatora Ronin!

image

Niespotykana ostrość

System LiDAR umożliwia utrzymanie ostrości na postaciach w kadrze na odległość do 20 metrów, czyli trzykrotnie więcej niż poprzednia generacja. Co więcej, niezwykle szeroki zakres ostrości FOV 70° pozwala przekroczyć granice kreatywności, umożliwiając łatwe kadrowanie i zbliżenia, dając Ci pełną kontrolę nad każdym ujęciem.

image

Inteligentny fokus

Ustawienie ostrości nigdy nie było łatwiejsze! Zaawansowane algorytmy AI i 76,800 punktów dalmierza LiDAR z częstotliwością odświeżania na poziomie 30 Hz poprawiają dokładność wykrywania krawędzi i zmniejszają wahania ostrości, nawet gdy obiekt szybko się porusza. Dzięki temu DJI Focus Pro zapewnia nie tylko większą precyzję, ale i niezawodną stabilność w każdych warunkach.

image

AMF — zautomatyzowane wsparcie

DJI Focus Pro to prawdziwy przełom, który zmienia zasady gry w ustawianiu ostrości, wprowadzając tryb AMF, czyli automatyczną ręczną regulację. To nowe rozwiązanie zaprojektowane z myślą o filmowcach, ułatwia współpracę między Tobą a technologią, dając Ci jeszcze większą kontrolę nad procesem filmowania. Dzięki niemu możesz płynnie przełączać się między ręcznym a automatycznym ustawianiem ostrości, co czyni pracę szybszą i bardziej intuicyjną.

image

Hand Unit — panuj nad sceną

Moduł Hand Unit FIZ to klucz do osiągnięcia nieporównywalnej precyzji i płynności, która przekłada się na lepszą jakość Twoich produkcji. Dzięki magnetycznemu tłumieniu i bezstopniowej regulacji system ten zapewnia intuicyjne i komfortowe doświadczenie zarówno w regulacji ostrości, jak i przysłony czy zoomu, umożliwiając precyzyjne uchwycenie każdego szczegółu sceny. Z elektronicznymi znacznikami punktów A-B i zasięgiem komunikacji do 160 metrów, umożliwia realizację ambitnych pomysłów bez ograniczeń. Ponadto szybkie łączenie i niskie opóźnienie silnika ułatwiają płynne przejścia i dostosowanie do różnych obiektywów, co czyni DJI Focus Pro niezbędnym narzędziem dla każdego, kto pragnie podnieść swoje filmy na wyższy poziom artystyczny i techniczny.

image

W zestawie

  • DJI Focus Pro LiDAR
  • DJI Focus Pro Grip
  • DJI Focus Pro silnik
  • DJI Focus Pro futerał

 

LiDAR

Porty Zimna stopka Otwór gwintowany 1/4"-20 Port aktualizacji oprogramowania sprzętowego USB-C (zasilanie/USB) Port danych USB-C (zasilanie/CVBS/CAN)
Czujnik obrazu Rozdzielczość: 1920×1440 FOV: 57,4° (w poziomie), 44,6° (w pionie), 70,1° (po przekątnej) Frame Rate: 30 kl. Odpowiednik ogniskowej: 30 mm
Czujnik ToF Punkty zasięgu: 76,800 Zasięg wykrywania 0,5-20 m FOV: Tryb szerokokątny: 65° (poziomo), 40° (pionowo), 76,1° (po przekątnej) Tryb teleobiektywu: 20° (poziomo), 20° (pionowo), 28,3° (po przekątnej) Frame Rate: 30 kl. Ekwiwalent ogniskowej: 30 mm (tryb szerokokątny) Dokładność pomiaru: ±1% do 3% (zależnie od odległości)
Uczenie maszynowe Śledzenie obiektu: Może rozpoznać do pięciu obiektów jednocześnie i wybrać jeden do śledzenia. Inteligentna identyfikacja obiektów: Człowiek, pojazd Obszar ostrości: Flex Spot (aktywacja blokady ostrości poprzez wykadrowanie obiektu i naciśnięcie spustu; obsługuje tylko autofokus, nie ActiveTrack); Szeroki (gdy obiekt jest zablokowany na człowieku, obsługuje zarówno autofokus, jak i ActiveTrack*; gdy obiekt jest zablokowany na pojeździe, obsługuje tylko autofokus, nie ActiveTrack). * ActiveTrack jest dostępny tylko w połączeniu z DJI RS 4 Pro lub DJI RS 3 Pro.
Właściwości elektryczne Pobór mocy: Średnio ok. 6,3 W, maks. 6,8 W Napięcie wejściowe =: 6,6-17,2 V
Temperatura pracy -20° do 45° C (-4° do 113° F)
Właściwości mechaniczne Wymiary korpusu : Około 68×25×57 mm (dł.×szer.×wys.) Waga: około 140 g
Metoda i pozycja montażu Może być montowany bezpośrednio przez zimną stopkę lub za pomocą otworu gwintowanego 1/4". Zaleca się montaż DJI Focus Pro LiDAR blisko osi optycznej kamery.

 

Grip

Częstotliwość pracy 2,400-2,4835 GHz
Moc nadajnika Bluetooth < 8 dBm
Właściwości mechaniczne Wymiary korpusu: Około 59×73×162 mm (dł.×szer.×wys.) Waga korpusu: Około 482 g
Metoda montażu Elastyczny montaż po lewej lub prawej stronie klatki za pomocą portu NATO
Ekran 1,8-calowy kolorowy ekran dotykowy
Port Port USB-C (DJI Focus Pro LiDAR) Port USB-C (silnik DJI Focus Pro) Port USB-C (port sterowania kamerą) Port USB-C (port ładowania akumulatora)
Czas pracy Około 2,5 godziny Zmierzone w środowisku o temperaturze 25° C (77° F) przy jednoczesnym zasilaniu uchwytu, LiDAR i silnika ustawiania ostrości, przy stale włączonym AF i w połączeniu z obiektywem manualnym.
Moc ładowania Obsługuje szybkie ładowanie PD 18 W
Model akumulatora BHX711-3000-7.2V
Napięcie zasilania 6.6-8.4 V
Temperatura pracy -20° do 45° C (-4° do 113° F)

 

Hand Unit

Częstotliwość pracy 2,400-2,4835 GHz
Moc nadajnika Bluetooth < 8 dBm
Moc nadajnika 2,4 GHz (EIRP) < 20 dBm (CE/SRRC/MIC) < 26 dBm (FCC)
Odległość transmisji 2,4 GHz 160 m* 100 m** * Zmierzone zgodnie z normą FCC w niezakłóconym środowisku wolnym od zakłóceń. ** Zmierzone zgodnie z normami CE/SRRC/MIC w niezakłóconym środowisku wolnym od zakłóceń.
Właściwości mechaniczne Wymiary: Około 128×87×87 mm (dł.×szer.×wys.) Waga: Około 555 g (1,22 funta) (bez akumulatora)
Akumulator Model: NP-F55 Wejście: 6.3-8.4 V Wymiary: 71×38,6×21,1 mm (dł.×szer.×wys.)
Ekran Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 1,09 cala
Statyczny pobór mocy 0.83 W
Temperatura pracy -20° do 45° C (-4° do 113° F) (z wyłączeniem temperatury akumulatora)

 

Motor

Moc nadajnika 2,4 GHz (EIRP) < 20 dBm (CE/SRRC/MIC) < 26 dBm (FCC)
Odległość transmisji 2,4 GHz 160 m* 100 m** * Zmierzone zgodnie z normą FCC w niezakłóconym środowisku wolnym od zakłóceń. ** Zmierzone zgodnie z normami CE/SRRC/MIC w niezakłóconym środowisku wolnym od zakłóceń.
Właściwości mechaniczne Wymiary: Około 100×61×34 mm (dł.×szer.×wys.) ‌Weight: Około 123 g (0,27 funta) Średnica pręta: 15 mm Zęby przekładni wyjściowej: 30 Moduł przekładni wyjściowej: 0.8
Wydajność Maksymalny moment obrotowy: 0,6 N-m (8 V) Maksymalna prędkość: 300 obr/min (8 V)
Napięcie zasilania 6.6-17.2 V
Prąd przeciążenia 2 A, 8 V
Prąd 60 mA, 8 V
Temperatura pracy -20° do 45° C (-4° do 113° F)
Napięcie wyjściowe 6.6-17.2 V
Wybierz wariant DJI Focus Pro Creator Combo
Dodatkowa etykieta PRZEDSPRZEDAŻ
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep nieaktywny.