• Bieżnia dla kota the Little Cat B612 Cat Planet V1

Symbol: RC045399
2149.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Ilość 5+
EAN 8809709290116

Bieżnia dla kota the Little Cat B612 Cat Planet V1

Zadbaj o kondycję swojego pupila. Bieżnia the Little Cat została wyposażona w kolorowe podświetlenie LED, które stymuluje kocie instynkty i zachęci go do korzystania z urządzenia. Z poziomu aplikacji sprawdzisz ilość spalonych kalorii, dystans itp., dzięki czemu możesz monitorować postęp Twojego pupila. Co więcej, B612 pracuje cicho, a jej montaż zajmie zaledwie chwilę. Dodatkowo bieżnia jest odpowiednia zarówno dla mniejszych, jak i większych kotów.

The-Little-Cat/B612/7

W trosce o zdrowie Twojego kota

Według badań, koty zmagające się z otyłością znacznie częściej mają problemy skórne, chorują na cukrzycę i zapalenie kości oraz stawów. Co więcej, żyją krócej, niż zdrowe koty. Aby temu zapobiec, powstała bieżnia B612, która nie tylko pozwoli Twojemu pupilowi schudnąć, ale również zadbać o kondycję.

The-Little-Cat/B612/6

Zdalne sterowanie

Obsługę urządzenia ułatwia aplikacja the little cat, którą pobierzesz ze sklepu Google Play lub App Store. Za jej pomocą dodasz informacje dotyczące pupila, na przykład wiek. Dostosujesz kolor podświetlenia - możesz także kontrolować jego położenie. Co więcej, sprawdzisz ilość spalonych kalorii, przebyty dystans i ilość obrotów bieżni. Dodatkowo zyskujesz dostęp do BMI kota i historii jego treningów, co ułatwi Ci śledzenie jego postępów.

The-Little-Cat/B612/5

Bezpieczna konstrukcja

The Little Cat B612 została zaprojektowana tak, aby jej użytkowanie było w pełni bezpieczne. Zamiast lasera, który jest szkodliwy dla oczu, bieżnia wykorzystuje światło LED. Co więcej, zastosowanie tworzywa ABS przekłada się na wytrzymałość, a pianki ochronne zapobiegają skaleczeniom.

The-Little-Cat/B612/2

Bezprzewodowa praca

Bieżnia pracuje bezprzewodowo, dla większej swobody użytkowania. Co więcej, po 6 sekundach nieużytkowania przechodzi w tryb czuwania. Ponadto do zestawu dołączono magnetyczny kabel ładowania, za pomocą którego odnowisz energię bieżni - po około 4.5h będzie gotowa do dalszej pracy. Dodatkowo o poziomie akumulatora poinformuje Cię aplikacja.

The-Little-Cat/B612/8

Cicha praca

Obawiasz się, że bieżnia będzie generować zbyt wiele szumu? Niepotrzebnie. The Little Cat B612 wyróżnia się wyjątkowo cichą pracą i nie przekracza 65 dB. Możesz zatem zrelaksować się przy ulubionej książce bez irytującego hałasu.

The-Little-Cat/B612/4

W zestawie

  • bieżnia
  • podstawa bieżni
  • mata
  • magnetyczny kabel ładowania
  • pianki ochronne
Producent The Little Cat
Model B612
Wymiary 1,23 x 0,31 x 1.3 m
Waga 30 kg
Materiał ABS, silikon, AI, PA, PET, PE
Prędkość 72 rpm, 15 km/h
Podświetlenie LED tak, wielokolorowe
Zasilanie 5V
Połączenie Bluetooth
Aplikacja the Little Cat
Systemy operacyjne Android, iOS
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep nieaktywny.