• System do zasłon SwitchBot Curtain U Rail 3 - szyna U (biały)

Symbol: RC054362
Brak towaru
399.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
Kurier DPD pick up (w punkcie) 0
Kurier DPD 0
ORLEN Paczka 0
Pocztex Kurier (odbiór w punkcie) 0
Pocztex Kurier 0
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Pocztex Kurier (za pobraniem) 14.9
Kurier DPD (za pobraniem) 16.9
Ilość Brak towaru
EAN 850046603495

System do zasłon SwitchBot Curtain U Rail 3 - szyna U (biały)

Chcesz w prosty sposób zmienić swoje zwykłe zasłony w zasłony inteligentne? System Curtain U Rail 3 SwitchBot Ci w tym pomoże! Wystarczy przymocować go do szyny (typ U) i sparować z dedykowaną aplikacją. Kiedy to zrobisz, zyskasz możliwość zdalnego sterowania zasłonami przy użyciu smartfona. Do dyspozycji masz również funkcję Touch & Go. Możesz także kontrolować produkt za pomocą pilota SwitchBot Remote (brak w zestawie) lub asystenta głosowego (po sparowaniu z dostępną w oddzielnej sprzedaży centralką).

SwitchBot/U-Rail-3/7

Inteligentne zasłony bez wysiłku

Przekonaj się, jak niewiele potrzeba, aby Twoje zasłony stały się inteligentne. Po prostu dodaj system Curtain U Rail 3 do aplikacji, a następnie zamontuj urządzenie i skalibruj je zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie smartfona. Jeżeli masz podwójne zasłony, będziesz potrzebować 2 przełączników. Instalując moduły, upewnij się, że ich położenie zgadza się z tym, co pokazuje aplikacja. Co więcej, system Curtain U Rail 3 wyróżnia się udźwigiem do 16 kg. Bez problemu obsłuży nawet ciężkie zasłony!

SwitchBot/U-Rail-3/6

Wygodne sterowanie

Leżysz już w wygodnym łóżku, ale zapomniałeś zasłonić okna? To nie problem - jeśli korzystasz z urządzenia SwitchBot, wystarczy, że sięgniesz po telefon! Teraz możesz wygodnie kontrolować swoje zasłony za pomocą aplikacji. Co więcej, w oddzielnej sprzedaży dostępny jest niewielki pilot SwitchBot Remote, który również umożliwia zdalne sterowanie systemem.

SwitchBot/U-Rail-3/8

Dodatkowe możliwości z aplikacją

Aplikacja SwitchBot nie tylko pozwoli Ci zasłaniać i odsłaniać okna, ale też zapewni wygodny dostęp do wielu ciekawych funkcji. Za jej pomocą możesz na przykład ustawić harmonogram pracy (maksymalnie 5, a jeśli dodatkowo posiadasz hub, dowolną liczbę). Możliwe jest również ustawienie systemu w taki sposób, aby zaciągał zasłony z opóźnieniem. Dostępna jest także funkcja Light Sensor (Beta). Dzięki niej urządzenie może regulować swoją pracę w zależności od panujących warunków oświetleniowych.

SwitchBot/U-Rail-3/4

Funkcja Touch & Go

Nawet gdy już zamontujesz swój system SwitchBot, prawdopodobnie nadal będziesz odruchowo próbować zasłaniać okna ręcznie. Z myślą o takich sytuacjach powstała funkcja Touch & Go - gdy urządzenie wykryje, że ciągniesz za zasłonę, automatycznie zacznie zaciągać ją za Ciebie. Pozwól się wyręczyć i ciesz się większym komfortem w swoim domu!

SwitchBot/U-Rail-3/1

Różne tryby pracy

System Curtain U Rail 3 wykazuje pracę o głośności poniżej lub równej 42 dB. Jeśli jednak chcesz, aby przesuwały się wolnej i ciszej, wykorzystaj tryb cichy, który generuje dźwięk poniżej 25 dB. Będzie to idealna opcja dla osób, które zmagają się z zaburzeniami snu lub dla osób wrażliwych na hałas. Co więcej, system ten wykazuje długą żywotność, ponieważ na całkowitym naładowaniu może posłużyć Ci nawet przez 8 miesięcy! Dodatkowo możesz ładować go za pomocą dedykowanego panelu słonecznego, który znajdziesz w oddzielnej sprzedaży.

SwitchBot/U-Rail-3/3

Z centralką SwitchBot Hub Mini możesz jeszcze więcej

Zależy Ci na dodatkowych możliwościach? Połącz system Curtain Motor SwitchBot U Rail 2 z centralką SwitchBot Mini (w sprzedaży oddzielnie) i zyskaj wygodny dostęp do dodatkowych funkcji! Teraz możesz na przykład sterować urządzeniem za pomocą komend głosowych - jest kompatybilne z asystentami Amazon Alexa i Google Assistant, obsługuje też Siri Shortcuts. Produkt współpracuje także z IFTTT i SmartThings. Istnieje również możliwość automatyzacji jego pracy i łączenia go z innymi sprzętami z ekosystemu SwitchBot.

SwitchBot/U-Rail-3/9
Producent SwitchBot
Model Curtain U Rail 3
Udźwig do 16 kg
Głośność Tryb QuietDrift: ≤25dB; Tryb Performance: ≤42dB
Czas pracy 8 miesięcy
Kompatybilność (wymagana centralka) Amazon Alexa, Google Assistant, Siri Shortcuts, SmartThings, IFTTT i LINE Clova
Połączenie Bluetooth
Typ szyny U
Kolor Biały
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.