• Robot sprzątający Dreame L20 Ultra Complete

Symbol: RC052818
5899.01
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier DPD 0
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Ilość 1-4szt
EAN 6976233671031

Robot sprzątający Dreame L20 Ultra Complete

Przedstawiamy nowoczesnego robota sprzątającego L20 Ultra Complete marki Dreame. Urządzenie wykorzystuje wyjątkową technologię MopExtend™ i potężny system ssania Vormax™, zapewniając skuteczne działanie, na jakie zasługujesz! Gwarantuje dokładne i precyzyjne usuwanie zanieczyszczeń nawet w trudno dostępnych miejscach, a między cyklami sprzątania samodzielnie opróżnia zbiornik na kurz i brudną wodę. Co więcej, samodzielnie czyści pady mopujące i uzupełnia energię w stacji ładującej! Robot sprzątający wyczyści podłogi w Twoim domu, a Ty zajmiesz się tym, co dla Ciebie najistotniejsze!

02Dreame/L20-Ultra/11

Jeszcze większa skuteczność

L20 Ultra Complete wyróżnia się wyjątkowo skutecznym działaniem. Wykorzystuje nowoczesny system MopExtend™, który pozwala na precyzyjne czyszczenie trudno dostępnych miejsc. W jaki sposób? Robot automatycznie rozpoznaje kąty i krawędzie, co pozwala mu wydłużyć zasięg padów mopujących. Dzięki temu L20 Ultra Complete wyczyści podłogi wzdłuż listw przypodłogowych i inne krawędzie z dokładnością co do 2 mm. Teraz każdy zakamarek w Twoim domu będzie lśnił czystością!

02Dreame/L20-Ultra/7

Podwójne mopowanie

Koniec z uporczywymi plamami! System DuoScrub™ wykorzystuje dwa szybkie mopy obrotowe, które bez trudu usuwają nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Sos na kuchennej podłodze? A może rozlany przez pociechę sok? Nie zawracaj sobie tym głowy! L20 Ultra Complete pozbędzie się ich w mgnieniu oka! Co więcej, w trybie mopowania gumowa szczotka unosi się, a silnik wentylatora automatycznie wyłącza, więc mycie podłóg na mokro odbywa się w ciszy!

02Dreame/L20-Ultra/3

Zaawansowany system sprzątania

Pożegnaj irytujące kłębki kurzu i włosy, które znajdujesz dosłownie wszędzie! System ssania Vormax™ zapewnia siłę ssania na poziomie 7000 Pa, dzięki czemu L20 Ultra Complete bez problemu usuwa zanieczyszczenia z różnego rodzaju powierzchni. Unosząca się, gumowa szczotka zapobiega wplątywaniu się włosów, dzięki czemu eliminuje je w kilka chwil. Co więcej, pady mopujące automatycznie unoszą się, gdy robot rozpoznaje na swojej drodze dywany, zapobiegając zamoczeniu i zapewniając ich dokładne czyszczenie.

02Dreame/L20-Ultra/6

Sprzątający geniusz

Zaawansowany system CleanGenius™ pozwala robotowi rozpoznać rodzaj i stopień zanieczyszczenia, dzięki czemu w razie potrzeby mopuje podłogi kilkakrotnie. Jeśli w czasie sprzątania pady mopujące zabrudzą się, L20 Ultra Complete w pierwszej kolejności wyczyści je, a następnie rozpocznie kolejny cykl mopowania. Zapomnij o brudnych smugach i ciesz się nieskazitelną czystością!

02Dreame/L20-Ultra/2

Inteligentna nawigacja

Twój robot sprzątający Dreame sam znajdzie drogę! System nawigacji Pathfinder™ pozwala na szybkie tworzenie map pomieszczeń i automatyczne dostosowanie trasy sprzątania całego mieszkania lub szybkiej nawigacji do wyznaczonego pomieszczenia. Ale to nie wszystko! Robot inteligentnie rozpoznaje przeszkody — wbudowane oświetlenie LED pomaga mu zidentyfikować 55 typów obiektów i zaplanować dokładne czyszczenie wokół przedmiotu nawet w ciemnych pomieszczeniach. Nie martw się pozostawionymi klapkami, czy rozrzuconymi przez dziecko zabawkami - L20 Ultra Complete doskonale sobie poradzi!

02Dreame/L20-Ultra/1

Stworzony z myślą o Twoim komforcie

Po zakończonym sprzątaniu robot automatycznie wraca do bazy, w której samodzielnie przygotuje się do kolejnej rundy sprzątania. Główny zbiornik na zanieczyszczenia ma pojemność aż 3,2 l, co oznacza, że nie musisz opróżniać go nawet przez 75 dni! Zbiorniki na czystą i brudną wodę mają pojemność odpowiednio 4,5 l oraz 4 l. L20 Ultra Complete automatycznie uzupełnia swój zbiornik na wodę i osusza pady mopujące, dzięki czemu masz pewność, że czyszczenie podłóg odbywa się w higienicznych warunkach. Pozwól robotowi Dreame zająć się sprzątaniem, a Ty ciesz się zasłużonym odpoczynkiem!

02Dreame/L20-Ultra/8

Więcej możliwości z aplikacją

Pobierz aplikację Dreamehome i ciesz się prostą obsługą swojego robota! Z poziomu telefonu możesz uruchomić szybkie mopowanie, wstrzymać lub wznowić pracę robota, ustawić tryb Nie przeszkadzać, zlecić czyszczenie punktowe i ustalić rodzaj sprzątania — mopowanie po odkurzaniu, tylko odkurzanie lub tylko mopowanie. Jeśli masz w domu wyższe dywany, aplikacja pozwoli Ci na wybranie opcji zdejmowania padów mopujących, dzięki której L20 Ultra Complete uniknie ich zamoczenia w czasie sprzątania. Sprawdź, jakie to wygodne!

02Dreame/L20-Ultra/10

W kompletnym zestawie

Zestaw robota sprzątającego L20 Ultra Complete oferuje kompleksowe rozwiązania dla doskonałego sprzątania. Oprócz samego robota sprzątającego oraz stacji czyszczącej znajdziemy przedłużeniem rampy gwarantującej sprawną ładowanie robota. Trzy szczotki boczne precyzyjnie docierają do trudno dostępnych miejsc. W zestawie znajdziesz również wielofunkcyjne narzędzie czyszczące oraz worki na kurz, zapewniające dogłębne czyszczenie różnych powierzchni. Dwie sztuki głównych szczotek, w tym jedna zamontowana, gwarantują trwałą wydajność. Nakładki mopujące, w tym dwie zamontowane na uchwytach, wraz z czterema pojemnikami detergentu, pozwalają na skuteczne mopowanie podłóg. Dodatkowo cztery filtry pojemnika na kurz (z jednym zamontowanym) zapewniają wysoką jakość powietrza.

W zestawie:

 • Robot L20 Ultra Complete
 • Stacja czyszcząca
 • Przedłużenie rampy do stacji czyszczącej
 • Szczotka boczna x3
 • Przewód zasilający
 • Wielofunkcyjne narzędzie czyszczące
 • Worek na kurz
 • Główna szczotkax2
 • Nakładki mopujące x14(x2 zamontowane)
 • Uchwyt na pady mopujące x2
 • Detergent x4
 • Filtr pojemnika na kurz x4 (x1 zamontowany)
 • Instrukcja obsługi
Model L20 Ultra
Pojemność akumulatora 6 400mAh
Moc ssąca 7 000 Pa
Pojemność zbiornika na kurz 300 ml
Pojemność zbiornika na wodę 80 ml
Czas pracy Do 260 minut
Funkcja mopowania Tak (pady mopujące)
Funkcja samoczyszczenia Tak
System nawigacji Pathfinder™
Funkcje Automatyczne uzupełnianie i opróżnianie zbiorników na wodę i kurz, 4 poziomy ssania, 3 poziomy przepływu wody, podświetlenie LED, wysuwane pady mopujące
Typ filtra EPA (RHF8)
Kompatybilność Aplikacja Mi Home i Dreamehome app, Amazon Alexa, Google Assistant, Siri
Kompatybilność Amazon Alexa, Aplikacja Mi Home i Dreamehome app, Google Assistant, Siri
Czas pracy Do 260 min
Pojemność akumulatora 6400 mAh
Funkcja mopowania TAK (pady mopujące)
Pojemność zbiornika na kurz 300 ml
Moc ssąca 7000 Pa
Pojemność zbiornika na wodę 80 ml
Funkcja samoczyszczenia TAK
System nawigacji Pathfinder™
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.