• Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Evaporative Humidifier

Symbol: RC024203
449.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Pocztex Kurier 48 0
Kurier DPD 0
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Pocztex Kurier 48 (za pobranem) 14.5
Kurier DPD (za pobraniem) 16.99
Ilość Dostępny
EAN 6970403200656

Smartmi Evaporative Humidifier

Parowy nawilżacz powietrza Smartmi pozwala na utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia w każdym pomieszczeniu. Zaprojektowany tak, aby nawilżać powietrze w jak najbardziej naturalny sposób, równomiernie i przez długi czas. Ewaporacja polega na zasysaniu suchego powietrza, jego przepływ przez urządzenie, by następnie oddać je do otoczenia nawilżone oraz czyste od większych zanieczyszczeń. To najbardziej skuteczny sposób nawilżania, który w połączeniu z designem urządzenia daje niesamowite rezultaty.


imageNowoczesny silnik

Dzięki użyciu nowoczesnego silnika z 36 obrotowymi łopatkami urządzenie naśladuje naturalne parowanie wody, tworząc ultra cienką warstwę parującej wody o powierzchni 2m², dzięki czemu uwalnianie wilgoci może sięgać aż 240 ml na godzinę. Wentylator poprzeczny w górnej części o przekroju 85 mm pozwala na szybki i równomierny przepływ powietrza, które przedostaje się do silnika, powodując jeszcze wydajniejszą pracę, dając maksymalny komfort.
image


Szybkie uzupełnianie

Urządzenie zostało zaprojektowane w ten sposób, by ułatwić jego obsługę. Nie ma potrzeby wyłączania nawilżacza, by uzupełnić wodę, wylot powietrza służy jednocześnie jako miejsce do dolewania wody w trakcie pracy urządzenia. Czujnik pojemności wykrywa ilość płynu w zbiorniku i wyświetla jego poziom przy pomocy zielonych lampek.


image
Wyjątkowo cichy i energooszczędny

Uruchomiony nawilżacz emituje dźwięki na poziomie zaledwie 34,4 dB co pozwala na prawie bezgłośne użytkowanie nawet w nocy, a to dzięki bezszczotkowemu silnikowi o wysokiej wydajności. Niskie zużycie energii o maksymalnym poborze 8W co umożliwia ciągłą, stabilną pracę przez cały dzień.


image

 

Czysta praca

W trakcie procesu nawilżania woda paruje bez powstającej mgły, a specjalne systemy zapobiegają zanieczyszczeniom spowodowanym wapnem, magnezem czy bakteriami. Dzięki czystej pracy urządzenie jest idealnie dopasowane do pracy w pomieszczeniach, gdzie znajdują się małe dzieci, osoby starsze czy alergicy. Dodatkowo osiadająca para nie zostawia żadnych śladów, nawet białego osadu na meblach czy podłodze. Prawie wszystkie elementy nawilżacza nadają się do czyszczenia.


image

 

Bezpieczeństwo pracy

Budowa nawilżacza została dokładnie przemyślana pod względem bezpieczeństwa. Urządzenie zostało podzielone na pół, oddzielając zbiornik wody od części elektrycznych, by całkowicie wyeliminować możliwość zalania. Po odłączeniu górnej części urządzenie automatycznie się wyłączy.


image

 

Pojemny zbiornik

Zbiornik wodny może pomieścić do 4 litrów wody, co pozwala na nieprzerwaną pracę urządzenia przez cały dzień lub noc, bez konieczności jej uzupełniania. Dodatkowo nowoczesny system zapobiega rozmnażaniu bakterii poprzez wysuszanie zbiornika gdy skończy się w nim woda.


image

 

Zdalna obsługa

Nawilżacz można bez problemów używać, nawet nie będąc w domu. Wystarczy użyć dedykowanej aplikacji Mi Home, która pozwala na uruchomienie czy ustalenie poziomu nawilżenia. Powietrze w domu może być stale nawilżane.


image

 

Specyfikacja

 

 

Producent Smartmi
Model Pure Evaporative 4L
Kod producenta CJXJSQ02ZM
Sposób nawilżania Ewaporacyjny
Wydajność nawilżania 260 ml/h
Pojemność zbiornika na wodę 4 L
Kolor Biały
Głośność 34-47dB
Pobór mocy 8 W
Waga 5,17 kg
Wymiary 240 x 240 x 363 mm

  

Producent Smartmi
Model Pure Evaporative 4L
Kod producenta CJXJSQ02ZM
Sposób nawilżania Ewaporacyjny
Wydajność nawilżania 260 ml/h
Pojemność zbiornika na wodę 4 L
Kolor Biały
Głośność 34-47dB
Pobór mocy 8 W
Waga 5,17 kg
Wymiary 240 x 240 x 363 mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.