• Inteligentna samoczyszcząca kuweta dla kotów Catlink Scooper Young Version

Symbol: RC030890
1599.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Pocztex Kurier 0
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Pocztex Kurier (za pobraniem) 14.9
Ilość 50+
EAN 6972884750040

Inteligentna samoczyszcząca kuweta dla kotów CatLink Scooper (Young)

Już nie musisz samodzielnie sprzątać po swoim kocie! Inteligentna kuweta marki CatLink została wyposażona w zbiornik na brud o pojemności 13 l i umożliwia automatyczne czyszczenie już w około 200 sekund. Oferuje 2 tryby pracy i została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić kotu bezpieczeństwo. Pozwala też uniknąć problemu przykrego zapachu. Wyróżnia ją także eleganckie, nowoczesne wzornictwo i stosunkowo niewielki rozmiar. Nada się dla kotów ważących 1,5-10 kg. W zestawie znajdziesz też rolkę worków na śmieci do kuwety. Uwaga: kuweta działa tylko na terenie Polski ze względu na blokadę regionalną.  

image

2 tryby pracy do wyboru

Dostosuj działanie kuwety do swoich potrzeb. Urządzenie oferuje 2 tryby pracy. W trybie Auto czyszczenie rozpoczyna się automatycznie po 5 minutach od załatwienia przez kota swoich potrzeb (tylko wtedy, gdy zwierzak już sobie pójdzie). Jeśli wolisz samodzielnie decydować, kiedy kuweta ma zacząć pracę, wybierz tryb Manual. Kiedy to zrobisz, możesz w każdej chwili nacisnąć przycisk, aby rozpocząć czyszczenie.

image

Pojemny zbiornik na zanieczyszczenia

Pojemność zbiornika na odpady wynosi aż 13 l, co wystarczy nawet na 14 dni użytkowania przez jednego kota lub na około 7 dni w wypadku 2-3 kotów. Dzięki temu już nie musisz codziennie sprzątać kuwety, możesz też bez obaw wyjechać na kilkudniową wycieczkę. Pojemnik na zanieczyszczenia znajduje się z przodu urządzenia, co znacznie ułatwia jego opróżnianie. Wystarczy wyjąć szufladę, wyrzucić stary worek na śmieci, a następnie włożyć nowy.

image

Szybkie czyszczenie - prosta wymiana żwirku

Kuweta doskonale sprawdzi się również w tych domach, w których mieszka więcej kotów. Umożliwia czyszczenie w zaledwie około 200 sekund, co oznacza, że żaden zwierzak nie musi zbyt długo czekać, aby z niej skorzystać. Wymiana żwirku również jest dziecinnie prosta i szybka. Wystarczy opróżnić kuwetę, naciskając przycisk, a następnie wsypać świeży żwirek tak, aby jego poziom nie przekraczał widocznej wewnątrz urządzenia linii.

image

Pożegnaj przykry zapach

Inteligentna kuweta marki CatLink pozwoli Ci również zapomnieć o przykrym zapachu. Urządzenie jest bardzo szczelne, co skutecznie zapobiega rozprzestrzenianiu się odoru. Zostało też wyposażone w filtr z węgla aktywnego i polimeru, który zatrzymuje i pochłania cząsteczki odpowiedzialne za powstawanie nieprzyjemnych woni.

image

W trosce o bezpieczeństwo Twojego zwierzaka

Nie obawiaj się o bezpieczeństwo swojego kota. Urządzenie zostało wyposażone w precyzyjne czujniki, które wykrywają obecność zwierząt o minimalnej wadze 1,5 kg. To oznacza, że jeśli Twój pupil najgle wejdzie do kuwety, automatycznie zakończy ona pracę, a wznowi ją, gdy zwierzak sobie pójdzie. Co więcej, dodatkowy sensor chroni kota przed ewentualnym uszczypnięciem lub przytrzaśnięciem łapy. Kuweta została też zaprojektowana w taki sposób, aby wyeliminować ryzyko przewrócenia zbiornika na zanieczyszczenia.

image

Przemyślany design

Urządzenie wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, dzięki któremu doskonale uzupełni każde pomieszczenie i nie zakłóci jego aranżacji. Nie zabierze też zbyt wiele miejsca w mieszkaniu. Zajmuje zaledwie około 0,3 m2, zapewniając jednocześnie wystarczająco dużo miejsca korzystającym z niego zwierzakom. Kuweta została wykonana z wysokiej klasy polipropylenu, a w razie potrzeby można ją łatwo zdemontować, wyczyścić, po czym złożyć ponownie. Uwaga: nie należy myć bazy urządzenia.

image

W zestawie

  • Inteligentna kuweta
  • Adapter zasilania
  • Rolka worków na śmieci
  • Instrukcja obsługi
Producent CatLink
Nazwa CATLINK AI Litter Box (Young Version)
Model CL-03
Zalecany żwirek Bentonitowy
Materiał Polipropylen
Wejście 12 V / 2 A
Napięcie znamionowe DC 12 V
Moc znamionowa 1 W (w trybie czuwania) / 5 W (podczas pracy)
Temperatura pracy 0-35°C
Połączenie -
Przeznaczenie Koty o wadze 1,5-10 kg
Waga 10 kg
Wymiary 60 x 58 x 71 cm
Kolor Szary
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny