• Inteligentna samoczyszcząca kuweta dla kotów Catlink Pro-X Standard Version

Symbol: RC041177
2599.00
szt.
Kup teraz
Wyślemy jeszcze dzisiaj!
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Pocztex Kurier 0
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Pocztex Kurier (za pobraniem) 14.9
Ilość 20+
EAN 6972884750699

Inteligentna samoczyszcząca kuweta dla kotów Catlink Pro-X Standard Version

Już nie musisz poświęcać czasu na sprzątanie po swoim kocie. Inteligentna kuweta Catlink Pro-X Standard Version samodzielnie się wyczyści w zaledwie kilka chwil. Oferuje aż 4 tryby pracy i jest w pełni bezpieczna dla Twojego pupila. Wyposażono ją w duży pojemnik na zanieczyszczenia o pojemności aż 13 l, a 3-warstwowy system dezodoryzacji i sterylizacji zadba o czystość. Z pomocą aplikacji Catlink możesz wygodnie sterować kuwetą na odległość, a także otrzymywać pomocne powiadomienia czy uzyskać dostęp do raportów dotyczących zdrowia Twojego kota. Urządzenie Catlink wyróżnia się starannie przemyślaną konstrukcją. Z kuwety bez problemu skorzystają zarówno mniejsze, jak i większe koty - w przedziale wagowym od 1.5 kg do 10 kg.

image

Aż 4 tryby pracy

Dopasuj pracę kuwety do swoich oczekiwań. Urządzenie zapewnia aż 4 tryby pracy, które możesz wygodnie zmieniać z poziomu aplikacji lub za pomocą dedykowanego przycisku. Tryb Manual pozwoli Ci ręcznie rozpoczynać i zatrzymywać pracę kuwety. Timera pozwoli Ci ustawić godzin, w których urządzenie ma pracować. Chcesz, żeby kuweta automatycznie zaczynała czyszczenie po upływie określonego czasu od skorzystania z niej przez kota? Wybierz tryb Auto i sam zdecyduj, po jakim czasie rozpocznie się czyszczenie (1 / 3 / 5 / 10 / 30 minut). Tryb Empty pozwala na opróżnienie pojemnika na żwirek - wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk.

image

Niezawodne czyszczenie

Urządzenie umożliwia efektywne czyszczenie w krótkim czasie, co przy posiadaniu większej ilości kotów sprawi, że żaden z nich nie będzie musiał zbyt długo czekać na swoją kolej. Kuweta wykorzystuje zaawansowany system filtracji, który pozwala na skuteczne oddzielanie zanieczyszczeń. Z kolei 3-warstwowy inteligentny system dezodoryzacji i sterylizacji zadba o przyjemny zapach przez 24 godziny na dobę. Pojemnik na odpady ma pojemność aż 13 l, dzięki czemu możesz bez przeszkód opróżniać go tylko raz na nawet dwa tygodnie.

image

Bez obaw o bezpieczeństwo Twojego zwierzaka

Inteligentna kuweta Catlink Pro-X Standard Version jest w pełni bezpieczna dla zwierząt. Wielopoziomowy system ochrony sprawia, że nie musisz martwić się, że Twojemu kotu coś się stanie podczas korzystania z kuwety. Precyzyjne czujnik niezawodnie wykrywają obecność pupila. Co to oznacza? Jeśli Twój kot wejdzie do kuwety podczas jej czyszczenia, jej praca błyskawicznie zostanie przerwana. Co więcej, kuwetę zaprojektowano w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko jej przewrócenia.

image

Zyskaj więcej możliwości z aplikacją

Chcesz uzyskać dostęp do jeszcze większej ilości funkcji? Skorzystaj z dedykowanej aplikacji Catlink! Aplikacja pozwoli Ci wygodnie zarządzać kuwetą z poziomu smartfona lub tabletu. Dzięki niej możesz między innymi włączać i wyłączać urządzenie, zmieniać tryby pracy, a także monitorować raporty dotyczące zdrowia Twojego zwierzaka. Co więcej, istnieje możliwość udostępnienia urządzenia w aplikacji wielu użytkownikom, dzięki czemu pozostali domownicy również mogą zdalnie zarządzać kuwetą!

image
Producent Catlink
Model CL-07
Napięcie znamionowe 12V / 2A
Przeznaczenie Koty o wadze 1.5~10 kg
Pojemność zbiornika 13 l
Tryby pracy Manual, Auto, Timer, Empty
Długość towaru w centymetrach 63
Wysokość towaru w centymetrach 81
Szerokość towaru w centymetrach 63
Waga gabarytowa w gramach 53581.5
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.