• Bezprzewodowy domowy system alarmowy PG-106

Symbol: RC027367
379.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
Pocztex Kurier 48 0
Pocztex Kurier 48 (odbiór w punkcie) 0
ORLEN Paczka 0
Kurier DPD 0
Kurier DPD pick up (w punkcie) 0
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Pocztex Kurier 48 (za pobraniem) 14.5
Kurier DPD (za pobraniem) 16.99
Ilość 5+
EAN 5907489606813

 System alarmowy PGST PG-106

PGST PG-106 to zaawansowany system bezpieczeństwa, który pomoże Ci chronić Twój dom. Obsługuje nie tylko połączenie Wi-Fi, ale też GSM/GPRS. Sprawdzi się również w roli telefonu. Główny panel został wyposażony w duży, dotykowy wyświetlacz. W zestawie znajdziesz ponadto kilka przydatnych akcesoriów, które pozwolą Ci lepiej zadbać o bezpieczeństwo. Urządzenie obsługuje 8 języków - w tym polski. Może zapisać do 5 połączeń alarmowych.

 

Wszechstronny system bezpieczeństwa w Twoim domu

Aby pozwolić Ci stworzyć niezawodny system bezpieczeństwa, do zestawu dołączono nie tylko główny panel alarmowy, ale też akcesoria takie jak między innymi pilot zdalnego sterowania, tagi RFID czy przewodowa syrena. Możesz też oddzielnie kupić więcej czujników i połączyć je z PG-106. System obsługuje maksymalnie aż 99 urządzeń! Co więcej, kiedy wykryje, że poziom naładowania któregokolwiek z nich spadł poniżej 10%, natychmiast Cię o tym powiadomi. Dzięki temu z łatwością zadbasz o nieprzerwaną ochronę!

 

Niezawodna ochrona i wielofunkcyjność

Produkt wspiera 2 rodzaje połączenia - Wi-Fi oraz GSM. Dzięki temu zaskoczy Cię niezawodnym działaniem. Jeżeli zostanie wykryte zagrożenie, natychmiast powiadomi Cię o tym za pomocą połączenia telefonicznego lub wiadomości SMS. Możesz też nagrać swoją wiadomość o długości do 20 s - zostanie ona odtworzona, po odebraniu telefonu w podobnej sytuacji. Urządzenie obsługuje 2-kierunkowe audio, sprawdzi się więc również w roli interkomu.

 

Przyjazny użytkownikowi panel alarmowy

Łatwą, intuicyjną obsługę panelu alarmowego umożliwia jego 4,3-calowy, dotykowy ekran TFT. Zapewnia on wygodny dostęp do najważniejszych funkcji i ustawień. Wyświetla też między innymi bieżącą datę i godzinę. Panel alarmowy to najważniejsza część całego systemu - warto zadbać o jego właściwe zabezpieczenie, na przykład za pomocą czujnika ruchu. Co więcej, jeżeli ktoś spróbuje zdemontować lub zniszczyć urządzenie, wyda ono głośny sygnał dźwiękowy, powiadamiając Cię o zagrożeniu.

Zdalna kontrola

Sparuj PG-106 z aplikacją i zyskaj możliwość wygodnego, zdalnego sterowania swoim systemem alarmowym. Odbieraj powiadomienia, ustawiaj parametry i zmieniaj nazwy akcesoriów. Dostępna jest również funkcja SOS. Za pomocą aplikacji możesz także uzbroić lub rozbroić system na odległość. Produkt jest też kompatybilny z Amazon Alexa, co pozwala kontrolować go za pomocą prostych komend głosowych.

 

Dostosuj jego działanie do swojego trybu życia

Uzbrojenie lub rozbrojenie systemu jest możliwe nie tylko z poziomu aplikacji. Możesz to zrobić również głosowo lub za pomocą głównego panelu PG-106. To jednak nie koniec możliwości! Dostępna jest również funkcja tworzenia harmonogramów pracy urządzenia. Ustaw je tak, aby jego działanie było dostosowane do Twojego trybu życia i pożegnaj konieczność uciążliwego wprowadzania ustawień od nowa każdego dnia.

 W zestawie:

- Bezprzewodowa centrala alarmowa PG-106
- Czujnik ruchu
- Czujnik drzwiowy
- 2 breloki RFID
- 2 piloty
- Syrena dźwiękowa
- zasilacz
- kabel micro-USB

 

Specyfikacja

 

Producent PGST
Model PG-106
Zasilanie micro USB, DC 5V
Prąd roboczy <120mA 
Prąd czuwania <80uA
Prąd alarmowy <500mA
Częstotliwość bezprzewodowa 433MHz
Kodowanie bezprzewodowe EV 1527
Pasma GSM 850/900/1800/1900mHA
Bateria litowo-jonowa 3.7V / 500mAh
Zakres temperatury 0℃ - 55℃
Wilgotność <80% RH
Wymiary 185 x 128 x 14.7 mm
Aplikacja Tuya

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.